Kursk

29 Eki 2019 - 30 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Kursk şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Oktyabrskaya Hotel-Kursk, Solovyinaya Roscha ve Gostevoy Dom Stroganovikh yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Kursk konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Kursk otelleri

en düşük 201 TL
en düşük 300 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 144 TL ile Ocak ayıdır. Kursk şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 296 TL ile Haziran ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 175 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 193 TL tutarından %10 daha azdır.
Kursk şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 6,8°C/44,2°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 24,8°C/76,6°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama -8,4°C/16,9°F sıcaklığa sahiptir.
Kursk (URS) (6,03 km), Kursk şehrine en yakın havaalanıdır.

Rusya seyahati planlayın