Kurgan

27 Ağu 2019 - 28 Ağu 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Kurgan şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Happy Home, Avenue Park Hotel ve My Cozy House yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Kurgan konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Kurgan otelleri

en düşük 36 TL
en düşük 50 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 137 TL ile Mart ayıdır. Kurgan şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 206 TL ile Haziran ayıdır.
Geçen yıl Ağustos ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 165 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 161 TL tutarından %2 daha fazladır.
Kurgan (KRO) (4,87 km), Kurgan şehrine en yakın havaalanıdır.

Rusya seyahati planlayın

Kurgan ve çevresi