Yaş

22 Mar 2019 - 23 Mar 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Yaş şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında IL Primo Apartments, Hotel International Iasi ve Little Texas Iasi yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Yaş konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Yaş otelleri

en düşük 243 TL
en düşük 465 TL
en düşük 515 TL

Yolcular Yaş için ne diyor?

9,8
Ailece Seyahat Edenler
Üye değerlendirmeleri (12)
M N
M NYaş
23.05.2013

The city is great and you should visit it during the summer when everything is green. Still any time you visit, you should visit the Mamma Mia restaurant. The food is amazing and you will have the chance to taste the best pizza in town! You can also visit their site: http://www.mammamia.ro

Ruben Ism
Ruben IsmLos Angeles
6.01.2017

Had an interesting few days here. Mostly a quite town but there at 5 universities in iasi so it does get hectic with student parties at night

Carmen Vrabie
Carmen Vrabie
12.03.2019

I love it!!

John Signup
John SignupŞikago
6.01.2017

great people great vibe!

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 214 TL ile Şubat ayıdır. Yaş şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 243 TL ile Ekim ayıdır.
Geçen yıl Mart ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 229 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına fiyat ile aynıdır.

Romanya seyahati planlayın