Ponce

4 Tem 2019 - 5 Tem 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Ponce şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Casa Luna, Great Studio @ Downtown Ponce ve Downtown Perfect Spot yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Ponce konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Ponce otelleri

en düşük 678 TL
en düşük 1.192 TL

Yolcular Ponce için ne diyor?

9,8
Ailece Seyahat Edenler
Üye değerlendirmeleri (28)
Madelin Colon
Madelin Colon
3.02.2017

A great place to visit to see the southern part of the island that is super different from the northern part.

Minerva C
Minerva CAlhambra
19.08.2013

This historic city south of PR is proud of it plaza, monuments, museam Rum castle and its musicians. Most of the famous celebrities like Ricki Martin, JLo's family and many other come from the south of the island and Ponce. Its great festivals and music make it a true journey to the Puerto RIco culture and lifestyle.

Diane Austin
Diane AustinTallahassee
6.01.2017

Ponce is a pretty, tree-lined city in PR that seemed very European. It has a great downtown park area that was busy at lunch with food vendors and artists. When we visited there was a great photography exhibit displayed throughout the park and an actively admiring local population. There is also a large Pier area that is popular on the weekend, but it was fairly deserted mid-week.

Shambhavi Shukla Tripathi
Shambhavi Shukla TripathiŞikago
6.01.2017

Nice place to realx and know a new culture. Lot of good golf courses n has one of the best casinos of PR here!

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 623 TL ile Şubat ayıdır. Ponce şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 755 TL ile Eylül ayıdır.
Geçen yıl Haziran ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 704 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 681 TL tutarından %3 daha fazladır.
Ponce şehrinde Haziran ayı için beklenen ortalama sıcaklık 26,9°C/80,3°F'dir. En sıcak ay genellikle Eylül olup, ortalama 31,9°C/89,4°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 19,0°C/66,2°F sıcaklığa sahiptir.
Ponce (PSE) (5,34 km), Ponce şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Mayaguez (62,82 km) San Juan Isla Grande (73,45 km)

Porto Riko seyahati planlayın