Ponce

19 Şub 2019 - 20 Şub 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Ponce şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Gladiolas 2203, Casa Luna ve Edificio Chandelier yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Ponce konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Ponce otelleri

en düşük 536 TL
en düşük 762 TL

Yolcular Ponce için ne diyor?

9,8
Ailece Seyahat Edenler
Üye değerlendirmeleri (28)
Madelin Colon
Madelin Colon
3.02.2017

A great place to visit to see the southern part of the island that is super different from the northern part.

Minerva C
Minerva CAlhambra
19.08.2013

This historic city south of PR is proud of it plaza, monuments, museam Rum castle and its musicians. Most of the famous celebrities like Ricki Martin, JLo's family and many other come from the south of the island and Ponce. Its great festivals and music make it a true journey to the Puerto RIco culture and lifestyle.

Diane Austin
Diane AustinTallahassee
6.01.2017

Ponce is a pretty, tree-lined city in PR that seemed very European. It has a great downtown park area that was busy at lunch with food vendors and artists. When we visited there was a great photography exhibit displayed throughout the park and an actively admiring local population. There is also a large Pier area that is popular on the weekend, but it was fairly deserted mid-week.

Shambhavi Shukla Tripathi
Shambhavi Shukla TripathiŞikago
6.01.2017

Nice place to realx and know a new culture. Lot of good golf courses n has one of the best casinos of PR here!

SSS

Ponce şehrinde konaklamak için en pahalı ay, gecelik ortalama 632 TL ile Ocak ayıdır. En ucuz ay ise, gecelik ortalama 625 TL ile Aralık ayıdır.
Şubat ayında bir otel için ortalama fiyat genellikle gecelik 659 TL tutarındadır. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gecelik fiyat olan 632 TL tutarından %-4 TL daha düşüktür.

Porto Riko seyahati planlayın