Meyungs

3 Tem 2019 - 4 Tem 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Meyungs şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında 帕劳幸福度假小屋, Pbnb Accommodation ve Island Paradise Resort Club yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Meyungs konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Meyungs otelleri

en düşük 1.195 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 677 TL ile Haziran ayıdır. Meyungs şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 1.684 TL ile Ocak ayıdır.
Geçen yıl Haziran ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 1.441 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 1.477 TL tutarından %2 daha azdır.
Koror (ROR) (10,96 km), Meyungs şehrine en yakın havaalanıdır.

Palau seyahati planlayın