Mehamn

2 Mar 2020 - 3 Mar 2020

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Mehamn şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Blue House At The End Of The World, Mehamn Arctic Hotel ve Adventure Camp - Mehamn yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Mehamn konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 869 TL ile Ocak ayıdır. Mehamn şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 996 TL ile Şubat ayıdır.
Geçen yıl Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 948 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına fiyat ile aynıdır.
Mehamn (MEH) (0,62 km), Mehamn şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Berlevåg (45,81 km) Honningsvåg Valan (67,51 km)

Norveç seyahati planlayın

Mehamn ve çevresi