Toluca

29 Şub 2020 - 1 Mar 2020

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Toluca şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hotel San Francisco, Fiesta Inn Toluca Centro ve Fiesta Inn Toluca Aeropuerto yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Toluca konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Toluca otelleri

en düşük 251 TL
en düşük 298 TL
en düşük 682 TL

Yolcular Toluca için ne diyor?

9,8
Maceraperest Yolcular
9,8
Gezginler
7,5
Tarih Meraklıları
7,5
Sanat ve Tasarım Aşıkları
Üye değerlendirmeleri (9)
Kevin Picholo
Kevin PicholoFoster City
20.01.2019

Toluca is a town in the west of Mexico City about an hour’s drive. Not a huge tourist destination, just a typical local town.

Baxter Jackson
Baxter JacksonNizwa
6.01.2017

Toluca is basically a suburb of Mexico City but it does have a picturesque Zocalo downtown, a cathedral and some more cosmopolitan attractions such as the Felipe Villanueva Concert Hall, Museo de Bellas Artes (Museum of Fine Arts) and the Cosmovitral, a turn of the century iron and stone works built in the Art Nouveau and Neoclassical style that features one of the largest collections of stained glass in the world. The botanical gardens on site are like Toluca itself - a pleasant interlude on your way to somewhere else.

Thalía Solis
Thalía SolisToluca
6.01.2017

Winter at home!!

M. Arturo Vincent  Saavedra
M. Arturo Vincent Saavedra
6.01.2017

Mi nietecito. adorado

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 227 TL ile Mart ayıdır. Toluca şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 573 TL ile Aralık ayıdır.
Geçen yıl Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 533 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 467 TL tutarından %12 daha fazladır.
Toluca şehrinde Şubat ayı için beklenen ortalama sıcaklık 10,9°C/51,6°F'dir. En sıcak ay genellikle Nisan olup, ortalama 23,8°C/74,8°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -0,5°C/31,1°F sıcaklığa sahiptir.
Toluca (TLC) (10,07 km), Toluca şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Mexico City Juarez Uluslararası (62,41 km) Cuernavaca (64,57 km)

Meksika seyahati planlayın