Ciudad Obregon

29 Eyl 2019 - 30 Eyl 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Ciudad Obregon şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Confortable, Residencial Galerias ve La Casa del Padre Bed & Breakfast yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Ciudad Obregon konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Ciudad Obregon otelleri

en düşük 172 TL
en düşük 251 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 215 TL ile Nisan ayıdır. Ciudad Obregon şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 466 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Eylül ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 236 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 258 TL tutarından %9 daha azdır.
Ciudad Obregon şehrinde Eylül ayı için beklenen ortalama sıcaklık 29,4°C/84,8°F'dir. En sıcak ay genellikle Haziran olup, ortalama 35,4°C/95,7°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 8,4°C/47,1°F sıcaklığa sahiptir.
Ciudad Obregón (CEN) (14,99 km), Ciudad Obregon şehrine en yakın havaalanıdır.

Meksika seyahati planlayın