Akapulko

24 Eki 2019 - 25 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Akapulko şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Palacio Mundo Imperial, Princess Mundo Imperial Riviera Diamante Acapulco ve Emporio Acapulco yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Akapulko konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Akapulko otelleri

en düşük 214 TL
en düşük 275 TL
en düşük 549 TL

Yolcular Akapulko için ne diyor?

9,8
Outdoor Meraklıları
8,3
Ailece Seyahat Edenler
8,3
Maceraperest Yolcular
6,7
Gece Hayatı Severler
5,9
Tarih Meraklıları
Üye değerlendirmeleri (41)
Kevin Picholo
Kevin PicholoFoster City
14.02.2017

Acapulco was my first favorite beach vacation in Mexico. Fell in love with it until I discovered Cancun and the Riviera Maya side.

Veronica
VeronicaRedwood City
9.09.2014

Don't skip your siesta in Acapulco, because you'll need the sleep: you'll be busy dancing from midnight until the sun comes up. Countless nightclubs keep the evenings hopping, while Acapulco Bay and its beaches give the beautiful people a place to perfect their tans by day. Gourmet restaurants and exceptional water sports make your stay unforgettable. Acapulco is still famous for its nightlife and attracts many tourists, although most are now from Mexico itself.The resort area is divided into two: The north end of the bay is the "traditional" area, where the famous in the mid-20th century vacationed; and the south end is dominated by newer luxury high-rise hotels

Tarina Peterson
Tarina PetersonCentennial
1.12.2012

I visited Acapulco for work reasons during spring break (I know, I know) and absolutely hated it. It was full of drunk students and I felt that somewhere, deep down, there might be a town I'd like to see but at the time I was there... not so much. If you like to party and drink it's great, but for those of us who like places a little less crowded and a bit less booze-fueled, this is probably not the place to visit.

Lori Smith
Lori SmithSummit
6.01.2017

I really enjoyed Acapulco, however it was during a time when the crime and drug situation was not as prevalent.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 286 TL ile Ekim ayıdır. Akapulko şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 602 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 316 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 472 TL tutarından %49 daha azdır.
Akapulko şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 28,3°C/82,9°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 33,7°C/92,7°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama 20,6°C/69,1°F sıcaklığa sahiptir.
Akapulko (ACA) (17,14 km), Akapulko şehrine en yakın havaalanıdır.

Meksika seyahati planlayın