Blantyre

25 Eki 2019 - 26 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Blantyre şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Annie's Lodge Blantyre, Sunbird Mount Soche ve Lotus by Serendib yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Blantyre konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Blantyre otelleri

en düşük 596 TL
en düşük 1.142 TL

Yolcular Blantyre için ne diyor?

9,8
Outdoor Meraklıları
9,8
Maceraperest Yolcular
9,4
Gurme Seyahatseverler
9,4
Gece Hayatı Severler
7,4
Ailece Seyahat Edenler
Üye değerlendirmeleri (3)
Lauren Melnick
Lauren MelnickCape Town
26.06.2017

Blantyre is Malawi's biggest city, and there are lots to do! Spend a day exploring the local markets, shop for fabrics, try some fruit and some famous Malawian coffee. The city also has a plethora of restaurants and clubs to choose from to keep you entertained in the evenings. I highly recommend Mibawa Cafe if you are into poetry slams. The city is also a great place to base yourself for day trips to nearby places like the Nyika Plateau.

Anisha Shah
Anisha ShahLondra
8.12.2014

The city of Blantyre, in the South, is the oldest European settlement in Malawi, predating neighbouring African capitals Harare, Lusaka, Nairobi and Johannesburg. Whilst Lilongwe is Malawi’s capital, Blantyre retains the air of a true city, and is often referred to as the commercial capital. It’s a 3-hour drive between both. Set in a fertile valley ringed by ranges of mountains, Blantyre’s climate is temperate. It is a fun city as it is frantically busy, edgy and exciting. Spend a day or two exploring malls, restaurants and nightlife. Blantyre is a springboard for the remote Mulanje massif and the Lower Shire Valley.

Rodgers  Kayima
Rodgers Kayima
4.01.2019

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 294 TL ile Ocak ayıdır. Blantyre şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 716 TL ile Haziran ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 302 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 416 TL tutarından %37 daha azdır.
Blantyre şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 12,1°C/53,7°F'dir. En sıcak ay genellikle Ocak olup, ortalama 15,2°C/59,4°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Haziran olup, ortalama 8,6°C/47,5°F sıcaklığa sahiptir.
Mvuu Camp (VUU) (11,45 km), Blantyre şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Blantyre (12,94 km)

Malavi seyahati planlayın

Blantyre ve çevresi