Riohacha

14 Nis 2020 - 15 Nis 2020

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Riohacha şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hotel Las Dos Palmas, YAJUM@ ve Habitacion Casa D Familia yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Riohacha konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Riohacha otelleri

en düşük 244 TL
en düşük 352 TL

Yolcular Riohacha için ne diyor?

9,8
Maceraperest Yolcular
7,7
Ailece Seyahat Edenler
Üye değerlendirmeleri (4)
Jenny Rich "Jenny is Free"
Jenny Rich "Jenny is Free"Pekin
22.07.2017

There isn't much to this little city but it is almost an essential stop on your way to a tour of Punta Galinas. It is La Guajira's largest city and home to a good deal of the Wayuu population. Located about two hours east of Palomino, use Riohacha to stock up on supplies like bagged water, snacks and sunscreen before heading to the remote region of Punta Galinas and Cabo de la Vela. Tours can be organized here or if you want to do a self-made tour, which is very possible, drivers are available for hire. Inquire at any of the city's hostels.

Nini S
Nini S
19.01.2020

Clarita A
Clarita A
22.08.2019

JOSE URIEL SANCHEZ ROSAS
JOSE URIEL SANCHEZ ROSASVillavicencio. Meta. Colombia
6.01.2017

BEAUTIFUL CITY ...

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 149 TL ile Nisan ayıdır. Riohacha şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 290 TL ile Mart ayıdır.
Geçen yıl Nisan ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 199 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 210 TL tutarından %5 daha azdır.
Riohacha şehrinde Nisan ayı için beklenen ortalama sıcaklık 24,3°C/75,7°F'dir. En sıcak ay genellikle Eylül olup, ortalama 30,5°C/86,9°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 20,2°C/68,4°F sıcaklığa sahiptir.
Riohacha (RCH) (2,57 km), Riohacha şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Maicao (74,47 km)

Kolombiya seyahati planlayın