Bonaventura

24 Eki 2019 - 25 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Bonaventura şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Comfort Inn Bathurst, Quality Inn & Suites ve Motel de l'anse yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Bonaventura konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Bonaventura otelleri

en düşük 282 TL
en düşük 782 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 496 TL ile Kasım ayıdır. Bonaventura şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 647 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 512 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 538 TL tutarından %4 daha azdır.
Bonaventura şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 6,3°C/43,3°F'dir. En sıcak ay genellikle Ağustos olup, ortalama 16,9°C/62,4°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama -13,7°C/7,3°F sıcaklığa sahiptir.
Bonaventura (YVB) (1,76 km), Bonaventura şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Bathurst (51,30 km) Charlo (65,42 km)

Kanada seyahati planlayın