Koh Kong

26 Kas 2019 - 27 Kas 2019

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Koh Kong şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında For Rest Boutique House Koh Kood, Koh Pich Hotel ve Koh Kood Neverland Beach Resort yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Koh Kong konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Koh Kong otelleri

en düşük 245 TL
en düşük 323 TL
en düşük 3.871 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 223 TL ile Aralık ayıdır. Koh Kong şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 275 TL ile Ekim ayıdır.
Geçen yıl Kasım ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 186 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 240 TL tutarından %28 daha azdır.

Kamboçya seyahati planlayın