Manarola

17 Şub 2019 - 18 Şub 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Manarola şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında 5 TERRE PELAGOS 2, Terrazza ve La Casina della Tagià yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Manarola konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

Yolcular Manarola için ne diyor?

9,8
Outdoor Meraklıları
8,8
Gezginler
8,4
Maceraperest Yolcular
7,8
Ailece Seyahat Edenler
6,9
Tarih Meraklıları
Üye değerlendirmeleri (31)
Yvonne Brett
Yvonne BrettSan Diego
1.05.2018

This was the first town we stopped at, and it was just so lovely and picturesque. It was warm and people were just sitting out on the rocks enjoying the beautiful day and the beautiful scenery.

Margherita Ragg
Margherita RaggMilano
30.12.2017

Insieme a Vernazza. Manarola è forse il centro più pittoresco delle Cinque Terre, con un bellissimo centro storico e rocce a picco sul mare perfette per tuffarsi (se avete il coraggio!)

GianCi
GianCiMagliano Sabina
4.09.2017

Mandorla, una delle cinque terre che è anche casa mia, una casa dove non vivo, dove vi capita però di tornare ogni tanto, quando c'è benzina nella macchina e voglia di risalire la terra d'Italia fino a qui. Quando ti sporgi dalle sue mura e guarda in basso, nei pendii impensati delle vie fino al mare, è un po' come stare sulle montagne russe e ci si prepara, prendendo un bicchiere d'aria, a scendere. Un effetto così, quello che avrete guardando in basso, magico. Piccoli ristoranti, cucina locale, senza pretese, senza eccedere, costi medi, persone splendide, accoglienza, turismo sornione. Piacevole come tutte le perle d'Italia.

Jason Flegel
Jason FlegelSan Francisco
30.04.2016

Exceedingly small town in cinque terre. Most people end up here after walking the "walk of love"

SSS

Manarola şehrinde konaklamak için en pahalı ay, gecelik ortalama 558 TL ile Ocak ayıdır. En ucuz ay ise, gecelik ortalama 558 TL ile Ocak ayıdır.
Şubat ayında bir otel için ortalama fiyat genellikle gecelik 810 TL tutarındadır. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gecelik fiyat olan 558 TL tutarından %-45 TL daha düşüktür.

İtalya seyahati planlayın