Manarola

23 Tem 2019 - 24 Tem 2019

2 misafir - 1 oda

Fly Stay Save + Sitemiz üzerinden uçuş rezervasyonu yaparak özel otel indirimlerinin kilidini açın. Yaşasın!
Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Manarola şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında 5 Terre Pelagos 2, Terrazza ve La Casina Della Tagià yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Manarola konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Manarola otelleri

en düşük 905 TL

Yolcular Manarola için ne diyor?

9,8
Outdoor Meraklıları
8,8
Gezginler
8,4
Maceraperest Yolcular
7,8
Ailece Seyahat Edenler
6,9
Tarih Meraklıları
Üye değerlendirmeleri (31)
Yvonne Brett
Yvonne BrettSan Diego
1.05.2018

This was the first town we stopped at, and it was just so lovely and picturesque. It was warm and people were just sitting out on the rocks enjoying the beautiful day and the beautiful scenery.

Margherita Ragg
Margherita RaggMilano
30.12.2017

Insieme a Vernazza. Manarola è forse il centro più pittoresco delle Cinque Terre, con un bellissimo centro storico e rocce a picco sul mare perfette per tuffarsi (se avete il coraggio!)

GianCi
GianCiMagliano Sabina
4.09.2017

Mandorla, una delle cinque terre che è anche casa mia, una casa dove non vivo, dove vi capita però di tornare ogni tanto, quando c'è benzina nella macchina e voglia di risalire la terra d'Italia fino a qui. Quando ti sporgi dalle sue mura e guarda in basso, nei pendii impensati delle vie fino al mare, è un po' come stare sulle montagne russe e ci si prepara, prendendo un bicchiere d'aria, a scendere. Un effetto così, quello che avrete guardando in basso, magico. Piccoli ristoranti, cucina locale, senza pretese, senza eccedere, costi medi, persone splendide, accoglienza, turismo sornione. Piacevole come tutte le perle d'Italia.

Jason Flegel
Jason FlegelSan Francisco
30.04.2016

Exceedingly small town in cinque terre. Most people end up here after walking the "walk of love"

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 587 TL ile Şubat ayıdır. Manarola şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 1.138 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Temmuz ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 852 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 794 TL tutarından %6 daha fazladır.
Manarola şehrinde Temmuz ayı için beklenen ortalama sıcaklık 23,7°C/74,7°F'dir. En sıcak ay genellikle Ağustos olup, ortalama 30,0°C/86,0°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 2,4°C/36,3°F sıcaklığa sahiptir.
Pisa (PSA) (71,14 km), Manarola şehrine en yakın havaalanıdır.

İtalya seyahati planlayın