Imphal

7 Nis 2020 - 8 Nis 2020

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Imphal şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında The Classic Hotel ve Tantra Boutique Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Imphal konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Imphal otelleri

en düşük 237 TL
en düşük 331 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 155 TL ile Ekim ayıdır. Imphal şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 351 TL ile Şubat ayıdır.
Geçen yıl Mart ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 253 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına fiyat ile aynıdır.
Imphal şehrinde Mart ayı için beklenen ortalama sıcaklık 15,3°C/59,5°F'dir. En sıcak ay genellikle Ağustos olup, ortalama 23,8°C/74,8°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 4,2°C/39,6°F sıcaklığa sahiptir.
Imphal (IMF) (4,30 km), Imphal şehrine en yakın havaalanıdır.

Hindistan seyahati planlayın

Imphal ve çevresi