Dehra Dun

24 Eki 2019 - 25 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Dehra Dun şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hotel Softel Plaza, Shaheen Bagh Boutique Resort ve Hotel Ramada yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Dehra Dun konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Dehra Dun otelleri

en düşük 135 TL
en düşük 384 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 143 TL ile Mayıs ayıdır. Dehra Dun şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 271 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 173 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 203 TL tutarından %17 daha azdır.
Dehradun (DED) (0,00 km), Dehra Dun şehrine en yakın havaalanıdır.

Hindistan seyahati planlayın