Alappuzha

19 Şub 2019 - 20 Şub 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Alappuzha şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Kerala House Boats, Pulickattil Houseboats ve Motty's Homestay yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Alappuzha konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Alappuzha otelleri

en düşük 572 TL
en düşük 448 TL
en düşük 372 TL

SSS

Alappuzha şehrinde konaklamak için en pahalı ay, gecelik ortalama 565 TL ile Aralık ayıdır. En ucuz ay ise, gecelik ortalama 434 TL ile Ocak ayıdır.
Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı genellikle gecelik 241 TL civarındadır. Bu ücret, daha önceki 12 ay boyunca görülen ortalama gecelik 434 TL fiyatından %45 TL daha fazladır.

Hindistan seyahati planlayın