Alappuzha

22 May 2019 - 23 May 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Alappuzha şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Kerala House Boats, Motty's Homestay ve Aqua Castle Houseboat - by Aqua Jumbo Houseboats yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Alappuzha konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Alappuzha otelleri

en düşük 497 TL
en düşük 694 TL
en düşük 597 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 200 TL ile Mayıs ayıdır. Alappuzha şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 1.365 TL ile Nisan ayıdır.
Geçen yıl Mayıs ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 270 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 437 TL tutarından %61 daha azdır.
Kochi (COK) (50,17 km), Alappuzha şehrine en yakın havaalanıdır.

Hindistan seyahati planlayın