Toulon

28 Eki 2019 - 29 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Toulon şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Holiday Inn Toulon - City Centre, The Originals Boutique, Grand Hôtel de la Gare, Toulon (Inter-Hotel) ve Amazing Quiet Studio Downtown - Dodo et Tartine yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Toulon konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Toulon otelleri

en düşük 458 TL
en düşük 560 TL

Yolcular Toulon için ne diyor?

9,8
Tarih Meraklıları
7,4
Maceraperest Yolcular
Üye değerlendirmeleri (8)
Samuel Saidel-Goley
Samuel Saidel-GoleyBedford
30.09.2014

Toulon is a beautiful seaside city only 45 minutes from Marseilles by train. The harbor area is filled with great restaurants and the beaches are not far away!

Lauren Baker
Lauren BakerBedford
16.04.2016

This beautiful town is located right on the coast, about an hour train ride from Marseille. The historic center can be explored with the "step by step" guide - a series of metal markers that take you past the interesting locations of the town. We were here on Saturday for the quaint street markets. Also, you can buy a pass for €6 for the buses, ferry to the islands and a cable car up the mountain. Great place to spend a day!

An Vanderstraeten
An VanderstraetenOrange
24.01.2014

Only 40 minutes by train from Marseille. A bit dead, didn't like the overall feel. Has a big market place with some nice bars. Dominated by the military harbour, if you like looking at luxury boats and ships that look like the Titanic, go there. We had a chance to catch an airshow that was quite impressive...

Prem Pillai
Prem PillaiMumbai
10.07.2016

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 406 TL ile Ocak ayıdır. Toulon şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 601 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 466 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 485 TL tutarından %3 daha azdır.
Toulon şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 16,8°C/62,2°F'dir. En sıcak ay genellikle Ağustos olup, ortalama 28,8°C/83,8°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 4,4°C/39,9°F sıcaklığa sahiptir.
Toulon-Hyères (TLN) (18,22 km), Toulon şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Aix-en-Provence (62,07 km) Marsilya (67,21 km)

Fransa seyahati planlayın