Post Falls

21 Ara 2019 - 22 Ara 2019

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Post Falls şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Best Western Plus Liberty Lake Inn, Resort City Inn ve The Clark House on Hayden Lake yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Post Falls konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Post Falls otelleri

en düşük 913 TL
en düşük 828 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 604 TL ile Aralık ayıdır. Post Falls şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 1.223 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Aralık ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 666 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 785 TL tutarından %17 daha azdır.
Post Falls şehrinde Aralık ayı için beklenen ortalama sıcaklık -1,9°C/28,6°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 29,9°C/85,8°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Aralık olup, ortalama -5,3°C/22,5°F sıcaklığa sahiptir.
Spokane International (GEG) (45,27 km), Post Falls şehrine en yakın havaalanıdır.

Birleşik Devletler seyahati planlayın