Portland

26 Ağu 2019 - 27 Ağu 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Portland şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Candlewood Suites PORTLAND-AIRPORT, Holiday Inn PORTLAND-AIRPORT (I-205) ve The Paramount Hotel Portland yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Portland konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Portland otelleri

en düşük 1.396 TL
en düşük 1.965 TL

Yolcular Portland için ne diyor?

9,8
Outdoor Meraklıları
9,5
Gurme Seyahatseverler
8,2
Doğa Tutkunları
7,2
Modayı Belirleyenler
7,1
Gezginler
Üye değerlendirmeleri (316)
Brianne Baker
Brianne BakerPortland
6.01.2017

Ooooyayess in Portland!

Bernadette  Johnson
Bernadette Johnson
19.06.2019

Absolutely love Portland, canon beach and the Columbia River gorge area. Can’t wait to go back! Waterfalls, hiking, wineries, seafood. What’s not to love?

Scott  Tsai
Scott Tsai
8.06.2019

First time here and had the best two days ever! Started off to seaside ecola states park then cannon beach on day 1 and downtown Portland on day 2!

Lindsey Dominguez
Lindsey Dominguez
28.03.2019

I’m from Portland but don’t live there anymore! I always try and travel up there when given the opportunity as there is SO MUCH to see. City is easy to navigate and 1.5 hours from the beach, or a few more to the high desert. Art, food, Coffee and beautiful scenery are just part of everyday Portland life! Easy place to fall in love. To beat the rain head there anytime from June to September and make sure to stop at The Rose Test Gardens and grab brunch in a Brunch loving city!

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 596 TL ile Kasım ayıdır. Portland şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 1.057 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Ağustos ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 766 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 818 TL tutarından %6 daha azdır.
Portland şehrinde Ağustos ayı için beklenen ortalama sıcaklık 20,2°C/68,3°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 29,0°C/84,2°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama 0,9°C/33,6°F sıcaklığa sahiptir.
Portland (PDX) (9,66 km), Portland şehrine en yakın havaalanıdır.

Birleşik Devletler seyahati planlayın