Farmington

25 Eki 2019 - 26 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Farmington şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Royal inn, Kokopelli's Cave ve National 9 Inn Farmington yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Farmington konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Farmington otelleri

en düşük 508 TL
en düşük 545 TL

Yolcular Farmington için ne diyor?

Üye değerlendirmeleri (3)
Kat Von B (Travelinggreek)
Kat Von B (Travelinggreek)Huntington Beach
6.01.2017

A small town just over the Colorado-New Mexico border that is frequented by all of the people that reside in the small surrounding towns. It is large enough to have a Costco, and a Target. Also an Olive Garden Restaurant. There are also some Anasazi Ruins and lots of adventure for an outdoorsy type of person.

Robert Bailey
Robert Bailey
5.09.2012

Rodney F
Rodney FRio Rancho
7.10.2013

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 418 TL ile Haziran ayıdır. Farmington şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 470 TL ile Ocak ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 426 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 442 TL tutarından %3 daha azdır.
Farmington şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 6,8°C/44,2°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 28,4°C/83,1°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -18,2°C/-0,8°F sıcaklığa sahiptir.
Farmington (FMN) (1,77 km), Farmington şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Durango La Plata (62,82 km) Cortez (73,51 km)

Birleşik Devletler seyahati planlayın