Nahçıvan

28 Eki 2019 - 29 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Nahçıvan şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Grand Nakhchivan Hotel ve Saat Meydani Nakhchivan yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Nahçıvan konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 150 TL ile Ekim ayıdır. Nahçıvan şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 12.175 TL ile Eylül ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 158 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 1.425 TL tutarından %801 daha azdır.
Nahçıvan (NAJ) (4,72 km), Nahçıvan şehrine en yakın havaalanıdır.

Azerbaycan seyahati planlayın

Nahçıvan ve çevresi