Galtür

24 Şub 2020 - 25 Şub 2020

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Galtür şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Haus Silvretta, Nonas B&B ve Haus Elisabeth yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Galtür konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Galtür otelleri

en düşük 1.919 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 505 TL ile Kasım ayıdır. Galtür şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 1.863 TL ile Şubat ayıdır.
Geçen yıl Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 813 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 1.010 TL tutarından %24 daha azdır.
Galtür şehrinde Şubat ayı için beklenen ortalama sıcaklık -2,2°C/28,0°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 17,8°C/64,0°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama -6,7°C/19,9°F sıcaklığa sahiptir.
St Gallen Altenrhein (ACH) (73,91 km), Galtür şehrine en yakın havaalanıdır.

Avusturya seyahati planlayın