San Luis

25 Eki 2019 - 26 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre San Luis şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Dessau VI, Antic Hotel ve Miro III yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak San Luis konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı San Luis otelleri

en düşük 245 TL
en düşük 441 TL

Yolcular San Luis için ne diyor?

Üye değerlendirmeleri (3)
Karen Franco González
Karen Franco González
6.01.2017

Hermosa provincia, llena de naturaleza, hermosos paisajes, donde hay de todo. Desde montañas de colores, hasta ríos, diques, lagos. Un excelente lugar donde relajarse.

Nelson Valverde
Nelson ValverdeSan Ignacio De Acosta, San Jose, Costa Rica
6.01.2017

iniciamos la semana em un nuevo lugar. ..

Leonardo Porrés
Leonardo PorrésPrag
9.07.2014

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 294 TL ile Kasım ayıdır. San Luis şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 490 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 339 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 383 TL tutarından %12 daha azdır.
San Luis şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 19,6°C/67,3°F'dir. En sıcak ay genellikle Ocak olup, ortalama 31,8°C/89,2°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Temmuz olup, ortalama 3,8°C/38,8°F sıcaklığa sahiptir.
San Luis (LUQ) (3,69 km), San Luis şehrine en yakın havaalanıdır.

Arjantin seyahati planlayın