Barth

15 Ara 2019 - 16 Ara 2019

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Barth şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Villa am Hafen, Appartement "Baginsky" ve Ferienhaus Lilli yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Barth konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Barth otelleri

en düşük 892 TL
en düşük 1.302 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 744 TL ile Nisan ayıdır. Barth şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 911 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Aralık ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 820 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 840 TL tutarından %2 daha azdır.
Barth şehrinde Aralık ayı için beklenen ortalama sıcaklık 2,8°C/37,0°F'dir. En sıcak ay genellikle Ağustos olup, ortalama 20,8°C/69,4°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama 0,0°C/32,0°F sıcaklığa sahiptir.
Rostock (RLG) (57,76 km), Barth şehrine en yakın havaalanıdır.

Almanya seyahati planlayın