Harita

 Van Havaalanı

Van Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Van Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Van Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Van Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Van Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Van havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Van havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Van Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Van Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Van Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Van uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Van Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Van şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Van şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Van yakınındaki havaalanları

 Van şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Van Havaalanı

Adres:
Van,
TURKEY

Telefon:+90 (0)432 2170294
Faks:+90 (0)432 2171655

Web Sitesi:

Sahibi:
DHMİ (State Airports Authority)

 Konum Bilgileri

Boylam:43° 19' 55'' E
Enlem:38° 27' 30'' N
IATA kodu:VAN
ICAO kodu:LTCI

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.