Zakintos

29 Ağu 2019 - 30 Ağu 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Zakintos şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Anamar Zante Hotel, Yria Hotel ve Paradise Beach Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Zakintos konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Zakintos otelleri

en düşük 145 TL
en düşük 180 TL

Yolcular Zakintos için ne diyor?

9,8
Ailece Seyahat Edenler
8,3
Gece Hayatı Severler
8,2
Outdoor Meraklıları
7,5
Maceraperest Yolcular
7,5
Gurme Seyahatseverler
Üye değerlendirmeleri (42)
Kevin Picholo
Kevin PicholoFoster City
28.09.2018

Zakinthos adasında küçük batık kasabası, batık sahiliyle ünlü ama birçok yerli, yazın rahatlamak için buraya geliyor.

Veruska Anconitano
Veruska AnconitanoDublin
14.09.2018

Zakynthos'un başkenti Zákynthos, adada yaşayan nüfusun yarısından fazlasında yaşamaktadır. Kasaba küçük ama her türlü konfora sahip: yaz aylarında kalabalık ve gece hayatı, özellikle Laganos ve Argassi bölgelerinde "küçük Vegas" olarak değiştirildiği noktaya göre Yunanistan'ın en iyileri arasında sayılıyor. Başkent, "Zakynthos" sonnetini adaya adayan Ugo Foscolo'nun doğum yeri olmasıyla ünlüdür, Foscolo'nun doğum yeri tahrip edildi ve yerine bir heykel yerleştirildi.

Leigh Virkus
Leigh VirkusPittsford
20.03.2018

Yazılı Zakynthos bu çok renkli ve samimi bir Yunan adası. Sabahları toplanıp yerliler ve dükkan sahipleri ile konuşarak geçirdik.

Sharon W
Sharon W
6.11.2016

Zak kasabası, butik dükkanlar, tavernalar ve tüm aile için çok sayıda aktivite ile hareketli, gelişen kozmopolit bir şehirdir. Bir tatilinizi ziyaret etmek için bir zorunluluktur.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 361 TL ile Ekim ayıdır. Zakintos şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 952 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Ağustos ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 403 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 543 TL tutarından %34 daha azdır.
Zakintos şehrinde Ağustos ayı için beklenen ortalama sıcaklık 25,5°C/78,0°F'dir. En sıcak ay genellikle Ağustos olup, ortalama 29,4°C/84,9°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama 7,2°C/45,0°F sıcaklığa sahiptir.
Zakintos (ZTH) (3,09 km), Zakintos şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Argostoli Kefalonia (50,71 km) Araxos (61,82 km)

Yunanistan seyahati planlayın