Hué

28 Eki 2019 - 29 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Hué şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında ÊMM Hotel Hue, Pilgrimage Village Boutique Resort & Spa ve Azerai La Residence, Hue yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Hué konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Hué otelleri

en düşük 120 TL
en düşük 267 TL
en düşük 778 TL

Yolcular Hué için ne diyor?

9,8
Gezginler
7,8
Gurme Seyahatseverler
7,5
Tarih Meraklıları
7,1
Maceraperest Yolcular
7,1
Vejetaryenler
Üye değerlendirmeleri (32)
Nhiên Bảo
Nhiên BảoHo Chi Minh Kenti
8.11.2018

There are many products and cosmetics made from herbs in Hue, which contain a lot of valuable and beneficial herbs for the health of women as well as mothers after birth and from there Bao Bao products are made with the Essence was born.

Nhà Đất Huế Quân
Nhà Đất Huế QuânHué
5.10.2018

Là một địa danh mang màu sắc tâm linh. Nơi đây lưu trữ những nét văn hóa triều Nguyễn lúc bấy giờ

Stephen Schreck
Stephen SchreckQueenstown, New Zealand
8.10.2018

Hue is around 3 hours from Da Nang by train. The train ride itself is a beautiful journey through jungle and mountains. Hue is a city like no other in the country. This old capital of Vietnam is where emperors once ruled the country. The forbidden city is an impressive UNESCO site, and every street and structure is cloaked in the country’s history. But today’s Hue also has a more modern atmosphere. There are some great hotels, nightlife, clubs and restaurants. It is well worth a weekend getaway from Da Nang.

Nici Audrianna
Nici AudriannaHouston
29.07.2018

If you have the extra time while visiting Da Nang I highly suggest paying a visit to Hue. You can take the train or pay a driver. This area is often missed and if you are a foodie has a very unique cuisine.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 90 TL ile Kasım ayıdır. Hué şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 120 TL ile Şubat ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 113 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 101 TL tutarından %10 daha fazladır.
Hué şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 26,2°C/79,2°F'dir. En sıcak ay genellikle Haziran olup, ortalama 34,5°C/94,1°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 19,2°C/66,6°F sıcaklığa sahiptir.
Huế (HUI) (14,53 km), Hué şehrine en yakın havaalanıdır.

Vietnam seyahati planlayın