Chayka Resort

+ 25

Fiyat veya tercihinize göre belirttiğiniz tarihlerde Odesa şehrindeki en iyi oteli bulun

Yüzlerce sitedeki Chayka Resort fırsatlarını tek bir yerde karşılaştırın

Ücretsiz iptal olanağına veya mükemmel puanlara sahip bir fırsat arayın

Odaları ve fiyatları karşılaştırın

Size en iyi fiyat teklifini sunmak için yüzlerce siteyi karşılaştırıyoruz

1 gece
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Size en iyi fiyat teklifini sunmak için yüzlerce siteyi karşılaştırıyoruz

Hızlı bilgiler

Giriş başlangıcı:
15:00
Son çıkış saati:
12:00

Tesis özellikleri

Wi-Fi
Park
Klima
Havaalanı transferi
Havuz
Spor merkezi

Chayka Resort hakkında daha fazla bilgi

Chayka Resort

Odessa noktasındaki Chayka Resort tesisi bahçe manzarasının yanı sıra fitness merkezi, bahçe, özel plaj alanı, teras ve restoran olanaklarına sahip bir konaklama imkanı sağlar. Ücretsiz WiFi erişimi sağlanır.

Konum

пер.Приморский 3, 65000, Prymors'kyi district, Odesa, Ukrayna|Şehir merkezinden 8,28 km

Giriş ve çıkış

Giriş başlangıcı:

15:00

Son çıkış saati:

12:00

Bilmeniz gerekenler

İlave yatak

İlave yatak ekleme ile ilgili ayrıntılar için lütfen otelle iletişime geçin.

Chayka Resort: SSS

Chayka Resort, Odesa şehir merkezinden 8.3 km uzalıkta.
Chayka Resort; Odesa, Ukrayna içinde yer alıyor ve Odesa şehir merkezine 8.3 km uzaklıkta.
Chayka Resort oteline saat 15:00 itibarıyla giriş yapabilirsiniz. Saat 12:00 öncesinde çıkış yapmalısınız.
Evet, Chayka Resort otelinde otopark bulunuyor.
Evet, Chayka Resort otelinde restoran bulunuyor.