Kiev otellerini karşılaştırın, tasarruf edin

Üzgünüz, 30 geceden daha uzun konaklamaları desteklemiyoruz.

En iyi Kiev otellerini haritamızda arayın

Kiev bölgesinin veya ziyaret etmek istediğiniz yerlerin yakınındaki otelleri bulmak için haritamızı kulanın.

En iyi Kiev otelleri. Değerlendirmeleri okuyun

İçiniz rahat olsun, konaklamanız için mükemmel bir seçim yaptınız. Rezervasyon yapmadan önce gerçek misafirlerin değerlendirmelerini okuyun.

Daha fazla otel gör

Kiev - Oteller

Ukrayna’nın başkenti olan Kiev, doğal güzelliklerinin yanı sıra tarihi ve kültürel açıdan da önemli bir destinasyon. Doğu Avrupa’nın en eski yerleşim merkezlerinden biri olan Kiev kış aylarını oldukça soğuk yaşar. Yaz aylarında ise güneşli ve ılık günlerin yaşandığı kentte sıcaklık en fazla 31 dereceye kadar çıkar. Dinyeper Nehri Kiev’in tam  ortasından geçerek şehri iki yakaya ayırmış. Harita üzerinden baktığınızda kentin sol tarafı daha sakin ve yerleşim alanlarına ayrılmış, sağ tarafta ise hayat daha hızlı ve hareketli. Şehrin merkezi insanların rahatça dolaşması amacıyla araç trafiğine kapalı. Son derece gelişmiş bir metro ağına sahip olan kentte, ulaşım gayet rahat. Metronun yanı sıra, otobüs ve tramvayın kullanıldığı kentte ulaşım oldukça ucuz. 

Kiev’e gitmeye karar mı verdiniz? Skyscanner konaklama konusunda başvurabileceğiniz en güvenli arama motoru. Konaklama tarihlerinizi ve kriterlerinizi belirleyin gerisi kolay. Skyscanner binlerce tesis arasında sizin için en uygun seçenekleri hızla tarar ve seçiminize sunar. 

Özgürlük Meydanı, Kiev’in en hareketli ve en canlı noktası. Şehrin kalbinin burada attığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Kiev’e ilk kez geldiyseniz  şehirdeki gezinize bu meydandan başlayın. Ziyaretçi sayısı her geçen gün artan Kiev’de her tercihe cevap veren konaklama seçeneklerini bulmak mümkün. Her tür ziyaretçi profiline cevap veren konaklama seçeneğinin olduğu şehirde düşük bütçeli oteller ve apart otellerin yanı sıra dünyaca ünlü 5 yıldızlı otel zincirlerini de bulmak mümkün. 

Şehrin merkezinde ve Dinyeper Nehri civarında bulunan 5 yıldızlı lüks oteller özellikle iş amaçlı gezileriniz için ideal. İş seyahatindeyseniz, Kiev’in merkez ve merkeze yakın semtlerinde, kongre ve toplantı salonlarıyla son derece kaliteli hizmet sunan 5 yıldızlı oteller bulmanız mümkün. Eski şehrin kalbinde ve Podol bölgesinde yoğunlaşan 5 yıldız konforunun sunulduğu otellerde konaklamak için yüksek bütçeler gerekmekte. Eğer daha makul rakamlarda konaklama yapmak istiyorsanız Kiev için önerilecek en uygun seçenek yine kent merkezinde bulunan kiralık dairelerdir. Genellikle 3 odası bulunan bu tür daireler kalabalık bir grupla seyahat edenler için en uygun seçenektir. Kreshchatik Caddesi civarında bulunan otellerde konaklamak alış veriş meraklısı gezginler için ideal lokasyonda bulunmakta. Uygun bütçeli otellerin bulunduğu bölge eğlence yerlerine oldukça yakın. Oda kahvaltı tarzında hizmet sunan otellerin çoğunda ücretsiz internet hizmeti de sunulmakta.

Yüzlerce farklı konaklama seçeneğine sahip Kiev, tüm ziyaretçilerine tercihleri doğrultusunda, beklentilerinin ötesinde konaklama deneyimleri sunmakta.