Lendava

25 Nis 2019 - 26 Nis 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Lendava şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Pension Heidi, Four Seasons House - Terme ve Apartmani Oletić 4* yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Lendava konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Lendava otelleri

en düşük 198 TL
en düşük 331 TL
en düşük 548 TL

SSS

Lendava şehrinde Nisan ayı için beklenen ortalama sıcaklık 11,1°C/51,9°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 26,5°C/79,7°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -3,1°C/26,4°F sıcaklığa sahiptir.
Balaton (SOB) (55,69 km), Lendava şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Maribor (59,33 km)

Slovenya seyahati planlayın