Dakar

24 Eki 2019 - 25 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Dakar şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Le Ndiambour Hôtel et Résidence, Hotel Jardin Savana Dakar ve Hôtel Faidherbe yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Dakar konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Dakar otelleri

en düşük 485 TL
en düşük 779 TL
en düşük 1.922 TL

Yolcular Dakar için ne diyor?

9,8
Maceraperest Yolcular
7,9
Outdoor Meraklıları
6,8
Gezginler
6,0
Tarih Meraklıları
6,0
Gece Hayatı Severler
Üye değerlendirmeleri (23)
Konnet Isaac
Konnet IsaacTromsø
15.01.2014

 liveiong için oraya gitmeyi seviyorum, orada bir şeylerim olduğunu düşünüyorum.

Rachel S
Rachel SBerlin
9.06.2013

Dakar bir yarımada üzerinde bulunan telaşlı ama canlı bir şehirdir. Sadece arabaları değil, aynı zamanda bir şeyler satan hayvanları ve seyyar satıcıları da içeren kaotik bir trafik akışı var. Sıkıntılarına rağmen görülmeye değer: ucuz, lezzetli sokak yemeklerini yiyecek, harika canlı müzik dinleyecek ve arkadaş canlısı yerliler tarafından karşılanacaksınız.

Gerard Keyes
Gerard KeyesLincoln
14.03.2013

Dakar geldikleri kadar çılgın bir şehir. Sürüşten, rastladığım çıplak insanların rastgele manzaralarına. Bir batılı için burası kesinlikle toplam bir kültür şokudur. İnsanları hayatlarına devam edecek hiçbir şeye sahip göremiyorum. Senalgalli insanlar çok cana yakınlar ama Dakar'da yürürken size güneşin altında her şeyi satmaya çalıştıkları için sinirlerinizi bozuyorlar.

Daniel Mason-D'Croz
Daniel Mason-D'CrozBrisbane
6.01.2017

Dakar, Atlantik'e atlayan bir yarımadanın üzerinde yer alan yayılan bir şehirdir. Biraz kaotik olabilir ve kesinlikle Fransızca konuşmaya yardımcı olur. Hava harika, genel olarak insanlar çok cana yakın. Yöresel yemekler çok lezzetli ve canlı müzik. Kesinlikle gidilecek eğlenceli bir yer ve Fransızca Konuşan Afrika'ya harika bir giriş.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 376 TL ile Eylül ayıdır. Dakar şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 414 TL ile Ekim ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 414 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 394 TL tutarından %5 daha fazladır.
Dakar şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 28,1°C/82,6°F'dir. En sıcak ay genellikle Ekim olup, ortalama 31,3°C/88,3°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama 18,1°C/64,6°F sıcaklığa sahiptir.
Léopold Sédar Senghor (DKR) (16,94 km), Dakar şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Blaise Diagne International (29,37 km)

Senegal seyahati planlayın