Gisenyi

3 Tem 2019 - 4 Tem 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Gisenyi şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Blessing TON, Guest House Shema ve Hotel Italiano Al Lago yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Gisenyi konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Gisenyi otelleri

en düşük 184 TL
en düşük 526 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 235 TL ile Aralık ayıdır. Gisenyi şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 360 TL ile Eylül ayıdır.
Geçen yıl Haziran ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 243 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 295 TL tutarından %21 daha azdır.
Gisenyi şehrinde Haziran ayı için beklenen ortalama sıcaklık 12,3°C/54,1°F'dir. En sıcak ay genellikle Mayıs olup, ortalama 17,2°C/63,0°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Kasım olup, ortalama 7,0°C/44,6°F sıcaklığa sahiptir.
Goma (GOM) (3,78 km), Gisenyi şehrine en yakın havaalanıdır.

Ruanda seyahati planlayın