Gisenyi

19 Şub 2019 - 20 Şub 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Gisenyi şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Kunda Gisenyi Guest House, Hill View Hotel Lake Kivu ve Ihusi Hotel Goma yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Gisenyi konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Gisenyi otelleri

en düşük 412 TL
en düşük 1.422 TL

SSS

Gisenyi şehrinde konaklamak için en pahalı ay, gecelik ortalama 357 TL ile Aralık ayıdır. En ucuz ay ise, gecelik ortalama 330 TL ile Ocak ayıdır.
Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı genellikle gecelik 227 TL civarındadır. Bu ücret, daha önceki 12 ay boyunca görülen ortalama gecelik 330 TL fiyatından %32 TL daha fazladır.

Ruanda seyahati planlayın