Manati

1 Tem 2019 - 2 Tem 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Manati şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında chalet de la playa vega baja, Beach Apartment ve Machuka's Black Sand Apartment #3 yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Manati konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Manati otelleri

en düşük 737 TL
en düşük 1.233 TL
en düşük 5.888 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 667 TL ile Ekim ayıdır. Manati şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 1.526 TL ile Aralık ayıdır.
Geçen yıl Haziran ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 881 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 849 TL tutarından %3 daha fazladır.
San Juan Isla Grande (SIG) (41,80 km), Manati şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Ponce (52,36 km) San Juan Luis Munoz Marin (52,52 km) Aguadilla (66,62 km) Mayaguez (72,85 km)

Porto Riko seyahati planlayın