Guayanilla

19 Haz 2019 - 20 Haz 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Guayanilla şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Casa Luna, Great Studio @ Downtown Ponce ve Daniel's Charming House yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Guayanilla konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Guayanilla otelleri

en düşük 516 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 637 TL ile Kasım ayıdır. Guayanilla şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 908 TL ile Mart ayıdır.
Geçen yıl Haziran ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 659 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 737 TL tutarından %11 daha azdır.
Guayanilla şehrinde Haziran ayı için beklenen ortalama sıcaklık 26,9°C/80,3°F'dir. En sıcak ay genellikle Eylül olup, ortalama 31,9°C/89,4°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 19,0°C/66,2°F sıcaklığa sahiptir.
Ponce (PSE) (24,61 km), Guayanilla şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Mayaguez (46,01 km) Aguadilla (64,03 km)

Porto Riko seyahati planlayın