Ílhavo

21 Nis 2019 - 22 Nis 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Ílhavo şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Alojamento Alboi, Baga de Sal Wine Guesthouse ve Fernando Guest House yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Ílhavo konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Ílhavo otelleri

en düşük 370 TL
en düşük 706 TL
en düşük 740 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 332 TL ile Aralık ayıdır. Ílhavo şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 483 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Nisan ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 363 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 381 TL tutarından %4 daha azdır.
Ílhavo şehrinde Nisan ayı için beklenen ortalama sıcaklık 13,7°C/56,7°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 26,9°C/80,4°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 5,5°C/41,9°F sıcaklığa sahiptir.
Viseu G. Lobato (VSE) (63,84 km), Ílhavo şehrine en yakın havaalanıdır.Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Porto (71,45 km)

Portekiz seyahati planlayın