Pucallpa

20 Kas 2019 - 21 Kas 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Pucallpa şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Grand Hotel Mercedes, Manish Hotel Ecólogico ve Hospedaje El Virrey yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Pucallpa konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Pucallpa otelleri

en düşük 208 TL
en düşük 326 TL
en düşük 308 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 178 TL ile Mart ayıdır. Pucallpa şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 223 TL ile Eylül ayıdır.
Geçen yıl Kasım ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 200 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 207 TL tutarından %3 daha azdır.
Pucallpa şehrinde Kasım ayı için beklenen ortalama sıcaklık 27,9°C/82,1°F'dir. En sıcak ay genellikle Eylül olup, ortalama 33,9°C/93,0°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Temmuz olup, ortalama 20,1°C/68,2°F sıcaklığa sahiptir.
Pucallpa (PCL) (10,72 km), Pucallpa şehrine en yakın havaalanıdır.

Peru seyahati planlayın