Lamas

27 Şub 2020 - 28 Şub 2020

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Lamas şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hostal Casa Blanca, Hotel Pacifico Tarapoto ve Brest Amazon yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Lamas konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 181 TL ile Aralık ayıdır. Lamas şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 221 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 197 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına fiyat ile aynıdır.
Tarapoto (TPP) (16,38 km), Lamas şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Saposoa (64,12 km) Yurimaguas (74,10 km)

Peru seyahati planlayın