Nukus

31 Eki 2019 - 1 Kas 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Nukus şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hotel Jipek Joli, Aral ve Hotel Nukus Plaza yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Nukus konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Nukus otelleri

en düşük 323 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 148 TL ile Nisan ayıdır. Nukus şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 327 TL ile Ocak ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 252 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 255 TL tutarından %1 daha azdır.
Nukus (NCU) (3,56 km), Nukus şehrine en yakın havaalanıdır.

Özbekistan seyahati planlayın

Nukus ve çevresi