Elverum

21 Kas 2019 - 22 Kas 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Elverum şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Naturgenuss, Hendriks Hytte 16 ve Hendriks Hytte 15 yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Elverum konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Elverum otelleri

en düşük 738 TL
en düşük 594 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 708 TL ile Temmuz ayıdır. Elverum şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 1.048 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Kasım ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 812 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 821 TL tutarından %1 daha azdır.
Elverum şehrinde Kasım ayı için beklenen ortalama sıcaklık -2,6°C/27,3°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 21,8°C/71,2°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama -10,9°C/12,4°F sıcaklığa sahiptir.

Norveç seyahati planlayın