Kaduna

29 Eki 2019 - 30 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Kaduna şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Access International Hotel, Yanna Lodge ve Deluxe Suites Superior Accommodation yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Kaduna konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Kaduna otelleri

en düşük 239 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 220 TL ile Mart ayıdır. Kaduna şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 250 TL ile Nisan ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 212 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 239 TL tutarından %12 daha azdır.
Kaduna şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 9,3°C/48,7°F'dir. En sıcak ay genellikle Ocak olup, ortalama 15,6°C/60,1°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama 2,9°C/37,2°F sıcaklığa sahiptir.
Kaduna (KAD) (8,64 km), Kaduna şehrine en yakın havaalanıdır.

Nijerya seyahati planlayın