Pilskalne

17 Şub 2019 - 18 Şub 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Pilskalne şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Daugavpils City Centеr Apartment, Stacijas 113 ve Apartament Erfolg 12 yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Pilskalne konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

SSS

Pilskalne şehrinde konaklamak için en pahalı ay, gecelik ortalama 184 TL ile Ocak ayıdır. En ucuz ay ise, gecelik ortalama 184 TL ile Ocak ayıdır.
Şubat ayında bir otel için ortalama fiyat genellikle gecelik 204 TL tutarındadır. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gecelik fiyat olan 184 TL tutarından %-10 TL daha düşüktür.

Letonya seyahati planlayın