Pilskalne

23 Tem 2019 - 24 Tem 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Pilskalne şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Baltin Krogs, Daugavpils City Centеr Apartment ve Apartament Erfolg 10 yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Pilskalne konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Pilskalne otelleri

en düşük 118 TL
en düşük 168 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 193 TL ile Ocak ayıdır. Pilskalne şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 251 TL ile Haziran ayıdır.
Geçen yıl Temmuz ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 215 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 221 TL tutarından %2 daha azdır.

Letonya seyahati planlayın