Taraz

25 Eki 2019 - 26 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Taraz şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hostel House, Hotel Inju ve Hotel Arai Plaza yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Taraz konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Taraz otelleri

en düşük 188 TL
en düşük 1.358 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 158 TL ile Temmuz ayıdır. Taraz şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 233 TL ile Aralık ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 226 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 212 TL tutarından %6 daha fazladır.
Zhambyl (DMB) (2,16 km), Taraz şehrine en yakın havaalanıdır.

Kazakistan seyahati planlayın