Whitehorse

29 Eki 2019 - 30 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Whitehorse şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Canadas Best Value Inn-Whitehorse, Town and Mountain Hotel ve Stratford Motel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Whitehorse konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Whitehorse otelleri

en düşük 650 TL
en düşük 1.063 TL

Yolcular Whitehorse için ne diyor?

9,8
Tarih Meraklıları
9,8
Ailece Seyahat Edenler
7,4
Modayı Belirleyenler
Üye değerlendirmeleri (5)
Eric Brink
Eric BrinkPleasant Hill
6.01.2017

Whitehorse is Yukon's capital and largest city at around 21,000. It was incorporated in 1950 and is located at kilometre 1476 on the Alaska Highway. Whitehorse's downtown and Riverdale areas occupy both shores of the Yukon River, which originates in British Columbia and meets the Bering sea in Alaska. The city was named after the White Horse Rapids for their resemblance to the mane of a white horse, near Miles Canyon, before the river was dammed. Because of the city's location in the Whitehorse valley, the climate is milder than other comparable northern communities. I enjoyed my brief stay here on both ends of an Earthwatch trip to the Northwest Territories of Canada. Whitehorse has all the amenities that you need, including comfortable hotels, decent restaurants, and almost any chain store that you need. It's also compact with the City Center, fun to walk around, and with lots of friendly folks.

Shir Kalmanson
Shir KalmansonTel Aviv
6.01.2017

A magical town in Canada's true North. There are 2 real cool backpackers, excellent hiking gear stores, a wonderful coffee shop and amazing views. The first stop on your Yukon trip.

William Bursey
William BurseyGander
6.01.2017

Beautiful!

Bill Bursey
Bill BurseyGander
30.10.2012

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 504 TL ile Ekim ayıdır. Whitehorse şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 661 TL ile Haziran ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 526 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 572 TL tutarından %8 daha azdır.
Whitehorse şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 0,7°C/33,3°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 21,4°C/70,5°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -21,4°C/-6,5°F sıcaklığa sahiptir.
Whitehorse (YXY) (0,73 km), Whitehorse şehrine en yakın havaalanıdır.

Kanada seyahati planlayın