Valladolid

25 Nis 2019 - 26 Nis 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Valladolid şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında NH Valladolid Bálago, Hotel Boutique Gareus ve Hotel Amadeus yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Valladolid konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Valladolid otelleri

en düşük 395 TL
en düşük 441 TL
en düşük 1.011 TL

Yolcular Valladolid için ne diyor?

9,8
Tarih Meraklıları
8,3
Gece Hayatı Severler
8,2
Gurme Seyahatseverler
6,7
Sanat ve Tasarım Aşıkları
6,6
LGBTI
Üye değerlendirmeleri (8)
carmen candela
carmen candela
23.10.2015

Lot of historical spots to visit, amazing tapas and bars and clubs for a funny nightlife

Baxter Jackson
Baxter JacksonNizwa
6.01.2017

Amongst Spaniards, Valladolid is famous for being one of the first places to bow down to Franco's jackbooted/truncheon wielding fascists. Small wonder it's known as 'Fascist-dolid.' Political alliances notwithstanding, modern-day Valladolid is a good gateway to other nearby places of interest such as Salamanca and has some in it's own right, such as La Casa Museo de Cervantes, for example and a silly-fun university nightlife that doesn't let up until the churros are dipped in chocolate caliente and the sun comes up.

Sara Alvarez García
Sara Alvarez GarcíaValladolid
22.10.2011

Bernard Smyth
Bernard SmythNew York City
11.12.2012

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 411 TL ile Kasım ayıdır. Valladolid şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 517 TL ile Mart ayıdır.
Geçen yıl Nisan ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 418 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 437 TL tutarından %4 daha azdır.
Valladolid şehrinde Nisan ayı için beklenen ortalama sıcaklık 9,5°C/49,2°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 29,1°C/84,4°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -0,3°C/31,5°F sıcaklığa sahiptir.
Valladolid (VLL) (11,38 km), Valladolid şehrine en yakın havaalanıdır.

İspanya seyahati planlayın