Es Voltor

Fiyat veya tercihinize göre belirttiğiniz tarihlerde Artà şehrindeki en iyi oteli bulun

Yüzlerce sitedeki Es Voltor fırsatlarını tek bir yerde karşılaştırın

Ücretsiz iptal olanağına veya mükemmel puanlara sahip bir fırsat arayın

Odaları ve fiyatları karşılaştırın

Size en iyi fiyat teklifini sunmak için yüzlerce siteyi karşılaştırıyoruz

1 gece
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Size en iyi fiyat teklifini sunmak için yüzlerce siteyi karşılaştırıyoruz

Hızlı bilgiler

Giriş başlangıcı:
16:00
Son çıkış saati:
10:00

Tesis özellikleri

Wi-Fi
Park
Klima
Havuz
Sigara içilmeyen
İlk yardım seti

Es Voltor hakkında daha fazla bilgi

Es Voltor

Artá şehrinde bulunan ve S'Albufera de Mallorca Milli Parkı noktasına 26 km, Alcudia Eski Kenti noktasına 32 km mesafede yer alan Es Voltor tesisi; ücretsiz WiFi, klima ve açık yüzme havuzu olanakları ile konaklama imkanı sunar.

Konum

Lloc Poligon 24, 164, 07570, Artà, İspanya|Şehir merkezinden 1,55 km

Giriş ve çıkış

Giriş başlangıcı:

16:00

Son çıkış saati:

10:00

Bilmeniz gerekenler

İlave yatak

İlave yatak ekleme ile ilgili ayrıntılar için lütfen otelle iletişime geçin.

Es Voltor: SSS

Es Voltor, Artà şehir merkezinden 1.6 km uzalıkta.
Es Voltor; Artà, İspanya içinde yer alıyor ve Artà şehir merkezine 1.6 km uzaklıkta.
Es Voltor oteline saat 16:00 itibarıyla giriş yapabilirsiniz. Saat 10:00 öncesinde çıkış yapmalısınız.
Evet, Es Voltor otelinde otopark bulunuyor.
Es Voltor bünyesindeki restoranlar hakkında şu anda elimizde bilgi yok. Rezervasyon sırasında doğrudan otelle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.