Hassi Messaoud

20 Kas 2019 - 21 Kas 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Hassi Messaoud şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Anis Résidence, Club 34 Hotel ve Eurojapan Residence yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Hassi Messaoud konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Hassi Messaoud otelleri

en düşük 211 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 312 TL ile Ekim ayıdır. Hassi Messaoud şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 490 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Kasım ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 460 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 417 TL tutarından %9 daha fazladır.
Hassi Messaoud şehrinde Kasım ayı için beklenen ortalama sıcaklık 17,3°C/63,1°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 42,7°C/108,9°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 5,1°C/41,2°F sıcaklığa sahiptir.
Hassi Messaoud (HME) (8,16 km), Hassi Messaoud şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Ouargla (67,07 km)

Cezayir seyahati planlayın

Hassi Messaoud ve çevresi