Sal Rei

22 Mar 2019 - 23 Mar 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Sal Rei şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında BookingBoavista - Apartments, Casa Boteto ve Vista Oceano - Boa Vista Island yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Sal Rei konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Sal Rei otelleri

en düşük 500 TL
en düşük 1.258 TL
en düşük 1.386 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 322 TL ile Ağustos ayıdır. Sal Rei şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 443 TL ile Ocak ayıdır.
Geçen yıl Mart ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 372 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına fiyat ile aynıdır.

Cabo Verde seyahati planlayın