Bandar Seri Begavan

28 Eki 2019 - 29 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Bandar Seri Begavan şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında The Brunei Hotel, Badi'ah Hotel ve Radisson Hotel Brunei Darussalam yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Bandar Seri Begavan konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Bandar Seri Begavan otelleri

en düşük 338 TL
en düşük 383 TL
en düşük 1.000 TL

Yolcular Bandar Seri Begavan için ne diyor?

9,8
Maceraperest Yolcular
7,5
Sağlıklı Yaşam
7,5
Lüks Seyahatçiler
7,5
Doğa Tutkunları
Üye değerlendirmeleri (27)
Amanda Foley
Amanda FoleyLondra
20.05.2013

Dürüst olacağım - Brunei'deki deneyimim biraz garipti. Bu küçük petrol zengini ülke, hayırsever bir diktatör - Brunei Sultanı tarafından yönetiliyor. Bütün yer biraz sessiz. Ve çok temiz.  Temiz, hoş, biraz ölü. Şehrin merkezinde bile, çok fazla hayat görmedim. Belki de bunun nedeni herkesin arabalarında araba kullanmasıdır? Yine de lüks camiler ve kraliyet ulusal müzelerine yaptığım gezilerden keyif aldım - ülkenin çok etkileyici bir geçmişi var.

Aliza Ayein
Aliza Ayein
3.11.2012

Brunei'den gerçek bir kültür yeri ....... Ailem Bandar Seri Begawan'da gezip dolaşıyor, güzel bir yer.

WONJUSI LAZY FARMER
WONJUSI LAZY FARMER
3.08.2019

엠파이어 호텔은 근사했고 추웠어요. 에어컨을 꺼야 잠들 수 있었고 발코니에 음식물을 남겨 두면 다음날 아침 유리 한장을 사이에 두고 원숭이 떼와 대치할 수 있어요. 가급적 렌트를 권하고 추천템은 탬부롱과 밤의 모스크. 밤의 해변입니다.

Celeny Da Silva
Celeny Da SilvaNew York City
22.02.2019

Worth a visit.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 233 TL ile Mart ayıdır. Bandar Seri Begavan şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 609 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 308 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına fiyat ile aynıdır.
Bandar Seri Begavan şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 27,6°C/81,7°F'dir. En sıcak ay genellikle Mayıs olup, ortalama 32,6°C/90,7°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Temmuz olup, ortalama 23,6°C/74,5°F sıcaklığa sahiptir.
Bandar Seri Begawan (BWN) (6,19 km), Bandar Seri Begavan şehrine en yakın havaalanıdır.

Brunei seyahati planlayın