Barreiras

28 Şub 2020 - 29 Şub 2020

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Barreiras şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Paris Apart Hotel, Ventura Hotel ve Hotel Rio Grande yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Barreiras konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 222 TL ile Eylül ayıdır. Barreiras şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 277 TL ile Kasım ayıdır.
Geçen yıl Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 245 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına fiyat ile aynıdır.
Barreiras (BRA) (8,43 km), Barreiras şehrine en yakın havaalanıdır.

Brezilya seyahati planlayın